Raw poháriky

Ďalšou ovocnou bombou v našej ponuke sú raw poháriky. Ide o dezert podobný tortovému krému, avšak v poháriku, vďaka čomu môžeme pri výrobe použiť ešte menej kokosového oleja, čím sa dezert stáva ešte ľahším na trávenie ako klasická raw torta. Ak nemáte veľmi radi orechy a orechové korpusy v raw tortách, naopak uprednostňujete ovocné dezerty a krémy, tak potom tento dezert je pre vás ako stvorený. Zdobíme ich čerstvým ovocím, prípadne našou vlastnoručne vyrábanou raw čokoládou. Tiež je tu možnosť prémiového zdobenia ako pri tortách, s individuálnym príplatkom podľa počtu kusov pohárikov. O prémiovom zdobení raw pohárikov sa môžete viac informovať tu: 0908 698 358 / info@rawsnack.sk.
Ich veľkou výhodou je tiež praktickosť servírovania, sú ideálne na menší ale aj väčší raw catering, poháriky od nás dostanete pripravené rovno na konzumáciu, nemusíte nič krájať, stačí ponúknuť hosťom. Poháriky sú jednorázové a sú zahrnuté v cene. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj vrchnáky k pohárikom alebo lyžičky. Trvanlivosť pohárikov je rovnaká ako pri tortách: 4-5 dní.

Momentálna ponuka raw pohárikov:

Raw poháriky
 • lesné ovocie s čokoládou
  Zloženie: lesné ovocie (jahody, maliny, černice, čučoriedky, červené a čierne ríbezle), kokosové mlieko, raw kakao, kešu, agave, kokosový olej, írsky mach. Alergény: orechy.
 • jahoda+malina
  Zloženie: jahody, maliny, kokosové mlieko, agave, vanilkový struk, citrón, kokosový olej, írsky mach, kešu. Alergény: orechy.
 • mango+čučoriedka
  Zloženie: mango, čučoriedky, mandľové maslo, kokosové mlieko, agave, limetka, írsky mach, kešu, kokosový olej, vanilkový struk. Alergény: orechy.
 • vanilka
  Zloženie: kokosové mlieko, vanilkový struk, pšenové vločky, agave, kokosový olej, hrozno, čučoriedky, írsky mach. Alergény: orechy. 

Samozrejmosťou pri všetkých našich produktoch je, že v nich nenájdete lepok, laktózu, ani pridaný cukor a všetky sú vegan.

Cena raw pohárikov závisí od počtu objednaných kusov z jedného druhu:

 • minimálna objednávka z jedného druhu 5ks – cena 2,50€/ks
 • pri objednávke 10ks a viac z jedného druhu – cena 2,20€/ks